חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קיבוע זכויות מס ביציאה לגמלאות

קיבוע זכויות הינו תהליך שנועד לאפשר הטבות מס למי שהגיע אל גיל הפרישה לגמלאות. כאשר אדם מגיע לגיל הפרישה ומתחיל לקבל פנסיה, הוא זכאי להטבת פטור ממס הכנסה, שאותה הוא יכול לנצל לטובת מענקי פרישה, משיכת פיצויים, היוון כספי הקצבה או לטובת פטור על קצבת הפנסיה החודשית. התהליך לוקח בחשבון כל משיכת פיצויים או היוון חייב שביצענו במרחק של 32 שנה טרם גיל היציאה.

 

במסגרת תהליך קיבוע הזכויות מבוצע תכנון מאוד מורכב ומדויק, שבוחן אילו כספים כדאי לנו למשוך כקצבה, אילו כספים כדאי למשוך באופן חד פעמי, התחשבנויות מס על משיכות מהעבר ועוד, תהליך שפירושו חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך זמן.

 

שמעון פילו - שרת בחיל האוויר במגוון תפקידי משאבי אנוש וניהול, השתחרר בדרגת סא"ל ב-2011. בוגר MBA במנהל עסקים, עם התמחות בניהול תעשייתי. בעל חברה לתכנון פיננסי וביטוח. מוסמך לתכנון פיננסי בינלאומי, מומחה בנושא פרישה על כל ההיבטים הפנסיוניים והמיסויים. בעשור האחרון מלווה מאות פורשי צה"ל ומשרתים פעילים בכל ההיבטים של תכנון פיננסי, פנסיוני וביטוחי והיבטי מיסוי בפרישה. בין לקוחותיו גם בכירים במשק הישראלי, עצמאים, עובדי הייטק ועוד.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

17/08/2023
10:30 - 11:30
זום
8/17/2023 10:30 8/17/2023 10:30 Asia/Jerusalem קיבוע זכויות מס ביציאה לגמלאות
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד