חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בחירות 2020 – בחירות ממוחשבות

הבחירות ב-2020 ייערכו לראשונה באמצעות המדיה הדיגיטלית העומדת לרשות הארגון. שמות המועמדים ואופן ההצבעה, יפורסמו באופן שוטף באמצעי התקשורת של הארגון, חוברת דיגיטאלית עם פרטי המועמדים תפורסם באתר האינטרנט של "צוות", קישור לחוברת באתר יישלח לחברים באמצעי התקשורת.

 

בבחירות 2020 לא תתאפשר הצבעה ידנית. ההצבעה תהיה באמצעות מחשב נייח/נייד, טאבלט וטלפונים ניידים. כדי לאפשר לחברים המתקשים בהפעלת אמצעים אלו לממש את זכותם לבחור, ייפתחו במחוזות ובסניפים עמדות הצבעה ממוחשבות הכוללות הדרכה וסיוע במקום, לתפעול מערכת ההצבעה הממוחשבת. מקום הקלפיות הממוחשבות יתפרסם באתר. כל חבר "צוות" רשאי לבחור את המועמדים בסניף ובמחוז אליהם הוא שייך.

 

לראשונה במערכת הבחירות ב-2020 אלמנים/ות חברי "צוות" רשאים/ות לבחור ולהיבחר.

 

הכניסה למערכת ההצבעה הממוחשבת תהיה על ידי הקלדת תעודת זהות ומספר אישי במקום המסומן בדף הכניסה למערכת, אלמן/ה יקלידו את תעודת הזהות שלהם ומספר אישי של בן/ת הזוג (המספר האישי מופיע בתלוש הגמלה).

 

עדכון פרטים אישיים - פתחנו אזור אישי באתר "צוות", בו כל אחד יכול לצפות בפרטיו האישיים כפי שרשומים בבסיס הנתונים של "צוות". כל חבר מתבקש לעבור על פרטיו ולוודא שהם מעודכנים. הפרטים כפי שמופיעים ישמשו לטובת הקשר וההיכרות בין החברים במחוזות לנציגיהם המועמדים לבחירה למוסדות הארגון. כמו כן ישמשו הפרטים בכל תהליך ההזדהות והכניסה למערכת הממוחשבת לטובת ההצבעה בבחירות. עדכון לגבי שינוי באחד או יותר מהנתונים הרשומים יש לשלוח ישירות דרך מסך עדכון פרטים באתר האינטרנט.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד