חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

התנדבות ודרושים

התנדבות במסגרת מבצע החיסונים נגד פוליו


מדינת ישראל נמצאת בעיצומו של מבצע ארצי בו מחסנים את ילדי ישראל בחיסון נגד מחלת הפוליו.


נתבקשנו ע"י משרד הבריאות לנדב את חברינו לפעילות אדמיניסטרטיבית בתחנות בהן מבוצעים החיסונים במרחב הסניף.


הפעילות ההתנדבותית הינה מידית ומנהלית - לדאוג לסדר בתחנות טיפת חלב בהן עורכים את החיסונים, לחלק טפסי שאלונים להורים המביאים את ילדיהם לקבלת חיסונים, ועוד.


כל חבר יכול להתנדב באזור מגוריו (במידה וקיימת תחנה במקום) וכן לבחור את ימי ההתנדבות הנוחים לו, אין מחויבות להתנדב במשך כל ימי השבוע או במשך כל היום, התיאום ייעשה עם מנהל/מנהלת התחנה במקום.


המעוניינים להתנדב יקבלו תדריך לגבי התפקיד שעליהם לבצע.


על המעוניינים להרים כפפה זו לפנות לסניף ע"מ לקבוע את מקום השיבוץ והתדריך.

 

חלוקת שי לראש השנה לניצולי שואה


נדרשים מתנדבים לפעילות חד פעמית לפני ראש השנה לצורך חלוקת שי המורכב ממוצרי מזון לניצולי שואה. החלוקה היא לבתי הניצולים, את החבילות לוקחים המתנדבים בבית חב"ד, רח' הגיבורים 51 בחדרה.


לצורך התנדבות זו נדרש רכב, ניתן לבצע התנדבות זו בזוגות.


ימי ההתנדבות למשימה זו הם יום ד' 21 לאוגוסט, ויום ד' 9 לספטמבר 2013, בין השעות 17:00 עד 19:00.


על המתנדבים להירשם במשרד הסניף.

 

התנדבות לסיוע לביה"ס הדמוקרטי "גבעול" 


בתחתית העמוד מצורף מסמך שהוכן ע"י מנהלת ביה"ס הדמוקרטי "גבעול" ובו פנייה לחברי ארגון "צוות" המעוניינים לתרום ולסייע לביה"ס. פנייה זו אליכם הינה בהמשך לבקשתו של סגן יו"ר ארגון "צוות" תא"ל במילואים מוטי בר דגן, המציין כי אין ביכולתו של ארגון "צוות" להעביר לביה"ס משאבים כספיים, אולם חברי הארגון יכולים לסייע בנושאי חונכות, הדרכה, תמיכה וסיוע בעבודות ושיעורי בית, הרצאות מורשת קרב או כל התנדבות אחרת, כולל אם ישנם בין החברים בעלי מקצוע שיכולים לסייע באותם תחומים שאותם מפרטת המנהלת במסמך הרצ"ב.


במידה וישנם חברים המעוניינים להתנדב בנושא נבקשם ליצור קשר עם רכז המתנדבים בסניף, מר אלי בן מאיר, או עם מזכיר הסניף, דוד אביטבול, והוא יתאם מפגש של המתנדבים עם מנהלת ביה"ס לסגירת הקצוות. הטלפון של רכז המתנדבים הינו: 054-2200980, הטלפון של מזכיר הסניף: 050-5700501, הטלפון במשרד הסניף 04-6342407.

התנדבות זו הינה לגברים ונשים כאחד.

 

 

שיתוף פעולה עם בי"ח הלל יפה


הנהלת הסניף נפגשה עם הנהלת בית החולים "הלל – יפה" לפגישת עבודה, שבה סוכם על שיתוף וטיפוח קשרים עם המרכז הרפואי.


בית החולים הוא מוביל מרכזי בעירנו ובאזורנו ושירותיו לציבור מקיפים את כל תחומי הרפואה והבריאות. כמונו, כך בית החולים שם את האדם ואת רווחת האדם במרכז. האדם, כידוע, קשור אל בית החולים מלידתו ועד מותו.


במהלך הפגישה הובהר כי בבית החולים יכולים להשתלב מתנדבים בכל תחומי העשייה והפעילות, לא רק מתנדבים שיסייעו לחולים ולצוות האיכותי שמטפל בהם. זו בוודאי מצווה ושכר מצווה היא  מצווה. בנוסף לסיוע לחולים, ישנן מערכות תומכות המשרתות את סביבת החולים וגם בהן ניתן להשתלב כדי שחולים ירגישו נוח ונעים בימים קשים.


זקוקים אנו לא רק לבעלי מקצועות טכניים ולוגיסטיים ואפילו למבקשים לעזור בתחומים מסוימים ומיוחדים כמו הפעלת מזנון,טיפוח הגנים, נהיגה, קיום הסדר וההתמצאות בשירותי בית החולים ועוד. כיוון שבית החולים מצוי בתנופת פיתוח ובינוי ניתן לסייע גם שם.

אין כמו סיפוק הבא מתוך עזרה לאנשים בזמנים קשים. הכרת התודה והחיוך ימלאו את ליבנו ואנו נושאים את עינינו גם לעידוד יחסי גומלין בין בית החולים וחברי הסניף כדי שנמצא בבית החולים בית בשגרה בשמחות, ובעת צרה.


חברים המוצאים עניין בהתנדבות מוזמנים לפנות אל מזכיר הסניף, החבר דוד אביטבול, אשר יתאם עבור המתנדבים פגישה עם מנהלת משאבי אנוש של בית החולים לצורך ראיון ושיבוץ עפ"י כישורי המתנדב עד כמה שניתן, ועפ"י סדרי העדיפות של בית החולים.

החברים יכולים להתנדב בשעות הנוחות להם, כבודדים או כקבוצה עפ"י הנוחות, כל מתנדב יבוטח בזמן פעילותו בהתאם לחוק.

 

 

התנדבות למשטרת ישראל/משמר אזרחי – אגף קהילה

 

דרושים חברים מתנדבים תושבי חדרה לתפקידים מאתגרים במסגרת היחידות הקלאסיות של משטרת ישראל כגון: יחידת הג'יפים, הטרקטורונים ויחידת הסיורים הממונעים.

 

ההתנדבות תתקיים גם ביום וגם בלילה עפ"י תיאום של החבר המתנדב עם מפעילו.

 

בדבר פרטים והרשמה יש לפנות לאלכס בטלפון נייד 050-6272679 או לאורן יעקב 050-2778645.

 

המתנדבים יוכשרו למשימותיהם ויעברו הכשרה מתאימה, כולל שימוש בנשק, ויובהרו להם סמכויותיהם במסגרת התנדבותם.

 

המתנדבים שייקלטו יבוטחו בעת תפקידם ע"י משטרת ישראל.

 

כל חבר שמעוניין וחושב כי תרומתו חשובה וחיונית למשפחתו, לטובת הקהילה, איכות חייה של העיר ותושביה מוזמן להתנדב ללא היסוס. 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד