חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מורשת הסניף

לזכרה של בת ציון צוקרמן, יו"ר סניף צוות בת ים בין השנים 2002 -2006

 

קווים לדמותה

 

בת ציון צוקרמן "בצי", ילידת 1938, אישה נפלאה, עם האופי המיוחד, עם היכולת האדירה להובלה ורצון לנתינה, שנתנה מעצמה למען כולם, נפטרה בפתאומית באמצע עשייה גדולה לסניף "צוות" ולקהילה כולה בעיר בת-ים.


בצי רעייה, אם, סבתא ואישה מיוחדת במינה, התמנתה כיו"ר סניף בת ים בשנת 2002 ושימשה כיו"ר במשך שתי קדנציות פעילות ברציפות.


בצי התגייסה לצבא מתוך ראייה אמיתית של שירות המדינה וכמו מטאור התקדמה והפכה להיות סגן-אלוף צעירה. יכולת המחשבה ובעיקר היותה גורו בנושאי רישום ושליטה, הציבו אותה כפוסקת בכל הקשור לרישום וריכוז נתונים בצה"ל והיא אף הוזמנה לא אחת לחוות דעה כמומחית בתחומה.


עם שחרורה בשנת 1985, המשיכה בקריירה שנייה של ניהול רישום ושליטה בנושאי מקרקעין ונכסים והפכה למקצוענית בתחומה. במקביל החלה להתנדב כפעילה בסניף צוות בת ים.   

 

עד מהרה הפכה בצי לפעילה בולטת בסניף בת ים, כשמול עיניה עומדת תמיד הראייה של הצורך בתרומה ולא הצורך בתפקיד רשמי. עד מהרה ובלחץ חברי הסניף הסכימה לקבל על עצמה את תפקיד יו"ר הסניף.

 

בצי שימשה כיו"ר סניף בת ים שתי קדנציות מלאות, שבמסגרתן הביאה את סניף צוות בת ים להישגים יוצאי דופן, כולל שיתוף פעולה עם סניפים נוספים דוגמת חולון וגבעתיים, התנדבויות רבות, אירועים יוצאי דופן ועוד.


בכל מהלך תפקידה כיו"ר היכולות וכושר הארגון יוצא הדופן שלה עמדו כל העת לצידה והוכחה לכך הייתה הפעילות הענפה וכמות המשתתפים שהלכה וגדלה בכל טיול ואירוע שארגנה ובכל תרומה אחרת שנדרשה. בצי קיבלה מספר פעמים את "אות המתנדב", ומכתבי הערכה רבים ונוספים שהדגישו את יכולת נתינתה ללא קבלת תמורה.

 

בצי חסרה למשפחתה לחברי הסניף שיכירו לעד את פעילותה. נזכור כולנו את זכרה ופעילותה.

 

יהי זכרה ברוך,

חברי סניף צוות בת ים

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד